Liturgický kalendár

Archív článkov

Pomazanie chorých

Dňa 14.2. 2017, sme slávili sv. omšu obetovanú za našich chorých a starších členov farnosti, pri ktorej prijali sviatosť pomazania chorých (cca 100).

Po sv. omši mal na fare pre našich starkých prednášku o vzťahu ku prírode p. Miroslav Saniga a nakoniec bolo malé občerstvenie.

Ďakujeme, p. Sanigov i  ženičkám, čo nám doniesli koláčiky a pomohli v kuchyni, za pomoc pri organizovaní tohto pekného popoludnie pre našich chorých a starých farníkov.                                                            Deo Gratias.

Fotky nájdete vo fotogalérii.

Obetovanie Pána – odpustová slávnosť 2017

5. februára 2017 sme slávili odpustovú slávnosť zo sviatku Obetovania Pána.
Hlavným celebrantom a kazateľom bol o. Juraj Spuchľák, generálny riaditeľ Rádia Lumen. Spolu s ním prišli aj zamestnanci a spolupracovníci Rádia Lumen, ktorí po sv. omši prezentovali svoju prácu. Vďaka našim hosťom i farníkom, ktorí sa podieľali na príprave slávnosti, sme prežili pekné duchovné dopoludnie.      Deo Gratias.

Fotky z odpustovej slávnosti nájdete vo fotoglérii.

Jasličková pobožnosť – Vianoce 2016/2017

Na sviatok Zjavenia Pána sa naši malí umelci predstavili v Jasličkovej pobožnosti.

Podali skutočne umelecký výkon, nech im to Pán Boh odplatí, im, ich rodičom i všetkým, ktorí pomáhali pri realizácii tohto dielka. Deo Gratias.

Fotky z jasličkovej pobožnosti je možné nahliadnuť vo fotogalérii.

Nový rok 2017

Na Nový rok nám prišli povinšovať rodinky z Oravskej Polhory. Nejaká ta fotečka je samozrejme aj vo fotogalérii :).

Noc na fare

Prípravu „Jasličkovej“, sme nenechali na náhodu. Deti sa v rámci jej nácviku zúčastnili sústredenia, nie však v Dubaji či na Floride, ale na fare. Ako zodpovedne sa pripravovali si môžete pozrieť vo fotogalérii.