Liturgický kalendár

Archív článkov

Spomienka na sv. Mikuláša 2017

Ani tento rok na nás nezabudol 6. decembra sv. Mikuláš a doniesol našim deťom pekné darčeky.

Fotky nájdete vo fotogalérii.

Divadelné predstavenie „Plášť sv. Martina“

Na prvú adventnú nedeľu 3.12.2017 do našej farnosti zavítalo spoločenstvo z Hubovej a Ľubochne, aby nám prezentovalo divadelné predstavenie  spojené  s piesňami o sv. Martinovi s názvom „Plášť sv. Martina“.

Ďakujeme im za pekný umeleckýi duchovný zážitok. Taktiež vďaka všetkým ženičkám, ktoré sa postarali o našich hostí, aby neodišli od nás s prázdnymi žalúdkami.

Deo Gratias.

Fotky nájdete vo fotogalérii.

Odovzdanie dekrétov pre nových členov hospodárskej a pastoračnej rady

V rámci sv. omše 29.11. 2017 zložili sľuby a prijali dekréty noví členovia Hospodárskej rady farnosti a Pastoračnej rady farnosti.

Členovia HPR: Pavel Cárach, Róbert Funiak, Rastislav Kurpaš, Martin Saniga, Marián Saniga.

Členovia PRF: Ľubomíra Cárachová, Edita Hromadová, Daniela Chamajová, Katarína Kurpašová, Viera Majzelová, Martin Mastiš, Miroslav Saniga.

Nech ich Pán v tejto službe sprevádza svojim požehnaním a milosťou.

Spomienka na sv. Cecíliu 2017

Dňa 24.11. 2017 po „detskej sv. omši“ malých spevákov potešila torta od sv. Cecílie (p. Hvolkovej) patrónky spevákov a hudobníkov.

Mladí reportéri

Dňa 26.10. 2017 „Mladí reportéri“ z našej ZŠ navštívili v B. Bystrici Rádio Lumen. Poobzerali si priestory rádia, oboznámili sa s výrobou relácií a zúčastnili sa aj živého vysielania.

Na spiatočnej ceste sme pozdravili na Starých horách Pannu Máriu a absolvovali sme fajný obed, na ktorý nás pozval p. Saniga.

Týmto jemu i všetkým, ktorí nám pomohli zrealizovať túto milú akciu úprimne ďakujeme. Deo  Gratias.